Our Values

Nasza filozofia opiera się na szacunku do otaczającego nas świata, natury oraz zwierząt po to aby nasze przyszłe pokolenia także mogły się nimi cieszyć.

Naszą misją jest nie tylko sprawianie radości wspaniałymi produktami do ciała i kąpieli ale także propagowanie dobrej zmiany w świecie, której możesz być częścią.

NIETESTOWANE NA ZWIERZĘTACH

Kochamy zwierzęta dlatego nasze produkty testowane są jedyne na pięknych ludzkich ciałach. Z Waszą pomocą wspieramy także organizacje walczące o prawa tych, którzy nie mają głosu.

ZIOŁOWE

Komponując nasze receptury inspirujemy się Indiami, a dokładnie naturalną metodą leczenia-Ayurvedą sięgającą tysięcy lat. To dzięki tej metodzie nasze produkty działają zbawiennie na skórę.

WEGAŃSKIE

Nie chcemy i nie musimy używać składników pochodzenia zwierzęcego, żeby nasze produkty działały zbawiennie na skórę i włosy.

ZERO WASTE

Każdego roku statystyczny Polak produkuje 283 kilogramy śmieci, ilość ta nie maleje a rośnie z roku na rok. Małymi zmianami możemy zredukować tę liczbę po to aby chronić nie tylko przyrodę w naszym kraju ale także na całym świecie. Naszą cegiełką jest produkcja kosmetyków przyjaznych środowisku, pakowanych w biodegradowalne opakowania albo niepakowane w ogóle :)

RĘCZNIE ROBIONE Z SERCEM

Nasze produkty nie są formowane przez maszyny, ale przez ludzkie dłonie. Dlatego też, nie znajdziesz tutaj dwóch identycznych produktów- każdy z nich jest wyjątkowy, przygotowany specjalnie dla Ciebie.

ŚWIEŻE & NATURALNE

Kosmetyki tak jak jedzenie- im świeższe tym lepiej wpływają na Twoje ciało. Dlatego dbamy o to aby nasze produkty były skomponowane jedynie ze świeżych, naturalnych składników.